Parduodamas įrengtas, funkcionaliai išplanuotas 2 kambarių butas naujesnės statybos namų komplekse “Kabantys sodai”, Naujamiestyje, Smolensko gatvėje!

Bute erdvių išdėstymu rūpinosi dizainerė. Sukurta svetainės, virtuvės, miegamojo atskiros erdvės. Stengtasi išnaudoti kiekvieną turimą kvadratą. Parinktas apgalvotas išplanavimas ir spalvos sukuria didesnės erdvės pojūtį. Virtuvėje ir vonioje yra visa reikalinga buitinė technika.

PRIVALUMAS: buto langai orientuoti į pietus ir priekyje nėra jokių pastatų, tad atsiveria gražus vaizdas, gaunama daug saulės ir juntamas erdvės pojūtis, kas suteikia privatumo. Saulės šviesa ir šiluma, bei miesto vaizdu galima bus mėgautis visada. Butas yra labai ekonomiškas, nes yra dviejų butų apsuptyje, neturi lauko sienos. Šildymas reguliuojamas, nedidelės komunalinės išlaidos. Namą prižiūri bendrija.

LOKACIJA: tai modernusis rajonas, kuriame rekonstruojami pastatai, kuriuose įsikurs daugiau gyvenamųjų namų, atsiras prekybos bei pramogų centras su sporto klubu.
Butas yra labai geroje vietoje, tad iki senamiesčio ar kitų lankomiausių miesto vietų – galima pasiekti ir pėsčiomis. Tikrai išvengsite automobilių spūsčių. Netoliese yra Vingio parkas, kuriame galima praleisti laisvalaikį. Iki senamiesčio tik 2 km. Šalia yra LIDL, Rimi parduotuvės.

BUTO IŠPLANAVIMAS
• Virtuvè
• Svetainė ir valgomojo zona
• Miegamasis kambarys
• Vonios kambarys (dušas ir WC)
• Balkonas su vaizdu į miestą

Daugiau informacijos susisiekus nurodytais kontaktais.

Buto adresas

Smolensko g. 10, Naujamiestis

Buto plotas

42 kv.m

Aukštas

9/11a

Kambarių skaičius

2

Kaina

191.000Eur